משפט תאגידי

 
כמי שמגיעה מרקע תעשייתי ועסקי של חברות ובעלי עסקים, תחום המשפט התאגידי מוכר היטב לד"ר מיכל סגל ארנולד - עו"ד ומגשרת מהשטח, לרבות התמחות מיוחדת בתחום העסקים המשפחתיים.

 

היכרות טובה עם העולם העסקי עם ידע מיוחד בעסקים משפחתיים

 
לעו"ד ד"ר מיכל סגל ארנולד ניסיון מעשי רב בתחום העסקי. במשך עשר שנים כסמנכ"ל בחברת אלובין וכן כחברת הנהלה בהתאחדות התעשיינים ויו"ר מטה כחול לבן של התאחדות התעשיינים. היא מכירה היטב את העולם העסקי ועוסקת בפן המשפטי שלו על כל צדדיו, מחוזים והקמת חברות ועד משפט מנהלי ואיכות סביבה. בזכות בקיאותה הרבה בתחום קניין רוחני וזכויות יוצרים יש לה יתרון מיוחד בליווי עסקים וחברות. ניסיונה העסקי בשטח מעניק לה יתרון מיוחד, כעו"ד ומגשרת רצונה האמיתי הוא לפתור סיכסוכים לפני הגעה לבתי משפט כדי לחסוך בעלויות עבור הלקוחות.

נסיונה באלובין ובהתאחדות התעשיינים קרב אותה מאד לתחום העסקים המשפחתיים והיא חוותה מקרוב את הנושאים המיוחדים לעסקים כאלה, לרבות קונפליקטים משפחתיים המשתכפלים אל תוך יחסי העבודה, ניהול אינטרסים משפחתיים שאינם עולים בקנה אחד עם מטרות החברה, בעיות של הגדרות תפקיד, ניהול כספים ומעבר בין דורי. סגל ארנולד מעניקה שירותים משפטיים מקיפים לחברות משפחתיות מתוך הבנה לצרכים המיוחדים של חברות כאלה, והכל במטרה לאפשר לחברות לשגשג ולבני המשפחה לחיות בשלום זה עם זה.

 

החזון העסקי המשפטי של המשרד: שילוב בין מקצועיות משפטית וידע מסחרי

 
המשרד מאמין בניסיון למשא ומתן לפני תביעה כדי ליישב קונפליקטים באופן כלכלי למען הלקוחות. אם המו"מ אינו מביא לתוצאות הרצויות, המשרד ידוע בגישתו העקבית והתקיפה בייצוג בבתי משפט עבור לקוחותיו. הודות לרקע של עו"ד מיכל סגל ארנולד בתחום, בעלי עסקים רבים מגיעים למשרדה לקבלת ליווי משפטי וייעוץ. היא מביאה עמה ניסיון רב מהשטח, יודעת לנבא מצבים בצורה מדויקת, לנתח אותם ולמצוא את הפתרון הנדרש.
 

שירות משפטי מקצועי ומקיף

 
משרדה של עו"ד מיכל סגל ארנולד מעניק שירות משפטי מקיף לחברות ולעסקים, בכל שלבי החיים של עסק ובכל גודל שהוא. השירותים נוגעים בכל הנושאים המעסיקים המעסיקים את לקוחותיה, כגון: ייעוץ, רישום, חוזים וייצוג בהליכים משפטיים (ליטיגציה). השירות כולל ייעוץ ראשוני לפני ההקמה, חוזי הקמה ושותפות, חוזים עם ספקים ולקוחות, ייעוץ משפטי וחוזים לצורך השקעה, מיזוג, רכישה, עבודה עם בנקים, ייעוץ כללי בנושאי התפתחות טיפוסית של חברה, הנפקת מניות, העברת מניות, דיני עבודה וכל הנושאים האחרים שבהם נתקלת חברה בימי חייה, לרבות פירוק.
 
לפרטים נוספים ולתיאום פגישה – התקשרו: 077-3169239.